עיצוב ובניה חדשניים

תהליך התכנון שלנו

לאורך כל התהליך הצוות שלנו ילווה אתכם. נהיה איתכם משלב הקונספט והתכנון, דרך העיצוב, אישורי התכנון, היישום וכמובן – תמיכה מלאה לאחר המכירה וההתקנה.

שלחו לנו את קבצי הAutoCAD לפרויקט הרלוונטי ונוכל לדון בכמות כלי הרכב שברצונכם לשרת, זמני שליפה, מגבלות תכנוניות ודרישות מבניות ייחודיות. אנו נספק לכם פתרון תכנוני והצעת מחיר מלאה תוך 72 שעות.

לפתרונות החניה שלנו יש יתרונות מרכזיים:

  • הפחתת עלויות תפעול בהשוואה לחניון קונבנציונלי – עלויות תאורה, אוורור, ניקוי, תחזוקה, אבטחה ועוד – מופחתות בצורה דרסטית או נעלמות בשל ביטול הצורך.
  • בניה מהירה יותר וזמני התקנה מהירים יותר לעומת חניון קונבנציונלי.
  • קיימות – המערכות שלנו ממצות את החלל הירוק, ממזערות פליטת פחמן ומפחיתות את השטח הנדרש לבניה.
  • שיפור בבטיחות לנהגים ולנוסעים, צמצום היקף הנזק לרכוש והפחתת פציעות. בנוסף לכך, שיפור זה יפחית את עלויות הביטוח.
  • צמצום אימפקט ויזואלי על הסביבה – המערכות שלנו ממלאות חללים קטנים יותר במרחב הציבורי וניתנות לעיצוב עם גימור חיצוני המותאם לסביבה ונטמע בה.
  • נוחות – שירותי חניה אוטונומיים ואוטומטיים

יזמים ימצאו יתרונות רבים בכל אחת מהמערכות שלנו, אשר מתוארות בפירוט במדור מערכות חנייה. לנוחותכם, אנו מציגים את המערכות השונות גם בעמוד זה.

גמישות בעיצוב, מבנים קומפקטיים ותכונות מובנות אחרות מובילים לצמצום משמעותי בעלויות והגדלת רווחיות הפרויקט.

STACKER SYSTEM

זוהי מערכת משוכללת ביותר אשר מעניקה מקסימום מקומות חניה במינימום שטח. זהו נכס אטרקטיבי אשר יבדיל את הפרוייקט שלכם וימצב אותו ברף העליון של פיתוח נדל"ני תוך מיצוי פטנציאל הרווח.

בהתקנה תת קרקעית, המערכת מצריכה 40% פחות נפח חפירה, בהשוואה למערכת רב מפלסית סטנדרטית. התוצאה היא הפחתה דרסטית בהוצאות ובזמני הביצוע.

בחברה הממוקדת בימינו באיכות הסביבה, היכולת להציע פתרונות ירוקים יכולה להוות יתרון משמעותי ביחס לתכנון יישומים ולהוסיף אטרקטיביות כלכלית לכל פרוייקט.
המערכות הרובוטיות מפחיתות את פליטת הפחמן ב-80%.

ניתן להתקין את המערכת מתחת לקרקע או מעליה. המערכת מצריכה שטח מינימלי במידות 18X13 מטרים ובזכות החיסכון בשטח, ניתן להשתמש בשטח הנותר למטרות חלופיות כגון שטח מסחרי, מכון כושר, ברכת שחייה, וכד'. חלופות אלו מעניקות ערך נדל"ני ושיווקי נוסף לפרוייקט.

LIFT & SLIDE

זמן ההרכבה של המערכת מהווה יתרון נוסף בשל היותו קצר במיוחד – עד 14 ימי עסקים לאחר סיום הכנת תשתיות.

בחניה מסחרית ניתן לשלב חנייה קונבנציונאלית לצד מערכת Lift & Slide על חלק מהשטח על מנת להגיע למספר הנדרש של מקומות חניה. במקרים כאלו, ההוצאה הפיננסית בתחילת הפרוייקט יורדת משמעותית ולאחר מכן, בהתאם לביקוש, ניתן להגדיל את המערכת.

המערכת ניתנת להתקנה מעל ומתחת לקרקע. יזמים יכולים לנצל פתרון הניתן להרחבה כדי למקסם מקומות חניה ולמזער טביעת הרגל פיזית ופחמנית מעל הקרקע עבור אזורים ירוקים או למטרות מסחריות נוספות

באזורים מסחריים או באתרים המאושרים לפרסום חוצות, ניתן להוסיף שלטי חוצות או מסכי פלזמה במבנה על קרקעי ובכך לייצר הכנסה נוספת.

מערכת הממוקמת מעל הקרקע יכולה לספק עד 7 מפלסי חניה וניתנת לחיפוי בעיצוב המשתלב עם הסביבה.

בעוד שמערכת ה Stacker מתוכננת למספר ספציפי של מקומות חניה, מערכת ה Lift & Slide ניתנת להרחבה כאשר הביקוש גדל.

מערכת ה Lift & Slide היא מודולרית וניתנת להרכבה תוך זמן קצר, ללא צורך בעבודות חפירה. זהו פתרון חניה שניתן ליישום בחניון קיים וניתן גם לשלבו בתכנון מתקני חנייה חדשים.

המערכת מגיעה בצורת מפלסים שגודלם המינימלי הוא רוחב של 3 מקומות חניה וגובה של 2 מקומות חניה. בחניון תת קרקעי קיים שגובהו מגיע ל-3.6 מטרים, ניתן למקם מערכת זו ולהגדיל את מספר החניות. באתרים המכילים עמודים תומכים תת קרקעיים במרחק מספיק, ניתן להגדיל את רוחב המערכת ב-55%.

TOWER SYSTEM

מערכת מגדל רובוטית המציעה מקומות חניה בתוך מבנה רב-מפלסי מעל הקרקע. אידיאלית לשטחים עירוניים בהם מקום החניה על פני הקרקע מוגבל והפתרון היחידי הוא לבנות לגובה.

המערכת מאפשרת עד 64 מקומות חניה בשטח שגודלו המינימלי הוא 49 מ"ר. המערכת ניתנת גם להתקנה תת קרקעית אך במקרים כאלו היא מוגבלת ל-16 מקומות חניה בלבד.

מערכת מהירה ויעילה עם מהירות הרמה של 90 מ' בדקה.

VERTICAL TIER

המערכת משלבת את היתרונות של מערכת המערום (Stacker) ומערכת הרם והחלק (Lift and Slide) וכך נותנת פתרון למקומות בהם שתי המערכות הגדולות יותר אינן מתאימות לתנאי השטח או לצרכי הלקוח.

מערכת רובוטית מלאה רב מפלסית המאפשרת התקנה של עד 5 מפלסי חניה תת קרקעיים. מתאימה לפרויקטים קטנים יחסית כאשר פתרונות חניה אחרים אינם ניתנים ליישום.

במערכת זו ניתן להכפיל את מקומות החניה באופן משמעותי – עד 5 מקומות לכל מקום חניה קיים. המערכת ניתנת להתקנה באופן מודולרי – מתקנים הממוקמים גב אל גב או אחד לצד השני. זהו אחד הפתרונות החסכוניים והגמישים ביותר ומתאים הן למרכזי קניות והן לאיזור מגורים.

ROTARY SYSTEM

זוהי מערכת סיבובית שמגיעה בשלוש תצורות: 8, 10 או 12 מקומות חניה. מערכת זו מתאימה למקרים בהם שטח החניה מוגבל ומספר המקומות הנדרשים הוא נמוך יחסית.

מערכת רוטרי היא מערכת רובוטית, רב מפלסית, המציעה מקומות חנייה בתוך מבנה אליפטי ייחודי מעל הקרקע. שטח הקרקע הנדרש שווה בגודלו ל- 2.5 מקומות חנייה סטנדרטים. במקומם, מספקת המערכת עד 12 מקומות חניה ובכך מעלה את מספר מקומות החניה ב-500%. המערכת מבוססת על מערכת אליפטית רב כיוונית חכמה הנמצאת מעל הקרקע. לפיכך, עלות התשתיות מצטמצמת והמחיר נוח במיוחד.

בהנחה שקיים באתר הפרוייקט משטח שטוח ומוצק, זמני התקנה ממוצעים נעים בין 5 ל-8 ימי עסקים. כמו ביתר המערכות העל קרקעיות שלנו, גם מערכת הרוטרי ניתנת לעיצוב עם חיפוי המותאם לסביבה ולדרישות הלקוח.