חניה ועסקים

המערכות שמציעה חברת ליפט פארקינג משפרות את ניצול השטח המיועד לחניה. ברשותנו מגוון רחב של פתרונות חניה מתקדמים המתאימים ליישומים שונים. להלן מספר דוגמאות ליישומים נפוצים בהם המערכות שלנו מביאות ערך מוסף ייחודי.

חברות השכרת רכב


חברות השכרה, במיוחד באזורים עירוניים, מתמודדות עם בעיות קשות מאוד בכל הנוגע לאחסון כלי רכב.

מערכות אוטומטיות חוסכות בשטח אחסון הרכבים ויכולות להגדיל באופן דרמטי את קיבולת האחסון של החברה.

בנוסף, ניתן לשלוח ולהחזיר את המכוניות באופן אוטומטי עם המערכות שלנו. יתרון זה יכול לשנות את הדרך בה פועלת חברת ההשכרה, כך, ניתן לייעל את ניצול הזמן ושעות העבודה וכתוצאה ישירה – להפחית עלויות תפעול.

סוכנויות רכב


אחד ממרכיבי ההוצאות הגבוהים ביותר עבור סוכנויות רכב הוא עלות השטח לאחסון מלאי המכוניות שלא נמכרו.

במקום שבו המכוניות עומדות על מגרש חניה קונבנציונלי, ישנן עלויות קבועות של ניקיון, תחזוקה, אבטחה וכד'. המערכות שלנו, בייחוד Rotary ו- Vertical Tier, יכולות להגדיל את מספר מקומות החניה ובה בעת לצמצם את השטח הנדרש כדי לאיחסון. כל זאת תוך שמירה על המכוניות, בטוחות, בסביבה נגישה ונקיה.

חברות שיתוף רכבים


מגזר עסקי זה מתרחב במהירות ככל שהעסק גדל והשיתוף הופך פופולרי יותר. אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור חברות השיתוף יהיה אחסון כלי הרכב באזורים בהם הביקוש גבוה יותר. כל המערכות של חברת ליפט פארקינג מספקות את הפתרון לאתגר זה.

סופרמרקטים


באיזורים עירוניים שטח החניה באיזור החנויות מוגבל ובמקרים רבים פועל בתפוסה מלאה. גידול במספר מקומות החניה העומדים לרשות החנות ימשוך יותר לקוחות ויתרום להגדלת הרווחיות.