שדרוג חניונים

 האם יש בבעלותך מגרש חניה הפועל בתפוסה של כ-90%-100%?

האם יש ברצונך להגדיל את ההכנסות מהמגרש באופן משמעותי עם החזרת השקעה תוך 14 עד 24 חודשים?

כל רכב שלא נכנס למגרש החניה בשל היותו מלא מהווה הפסד של רווח פוטנציאלי – אנו נעזור לך להחזיר את הרווחים האלו באמצעות פתרונות החניה המתקדמים שלנו. חברת ליפט פארקינג יכולה לספק את המערכת המתאימה ביותר. שלחו אלינו את הממדים והדינמיקה של החניון ואנו נציע פתרון העומד בתוכנית העסקית וביעדים שלכם.

להלן פרמטרי ההרחבה החלים על מערכת ה Lift and Slide. זוהי דוגמה למערכת הניתנת ליישום במרבית החניונים.

• מעל הקרקע, על פני שטח של 5 מקומות חניה, ניתן לאחסן עד 38 מכוניות.

LIFT & SLIDE

זמן ההרכבה של המערכת מהווה יתרון נוסף בשל היותו קצר במיוחד – עד 14 ימי עסקים לאחר סיום הכנת תשתיות.

בחניה מסחרית ניתן לשלב חנייה קונבנציונאלית לצד מערכת Lift & Slide על חלק מהשטח על מנת להגיע למספר הנדרש של מקומות חניה. במקרים כאלו, ההוצאה הפיננסית בתחילת הפרוייקט יורדת משמעותית ולאחר מכן, בהתאם לביקוש, ניתן להגדיל את המערכת.

המערכת ניתנת להתקנה מעל ומתחת לקרקע. יזמים יכולים לנצל פתרון הניתן להרחבה כדי למקסם מקומות חניה ולמזער טביעת הרגל פיזית ופחמנית מעל הקרקע עבור אזורים ירוקים או למטרות מסחריות נוספות

באזורים מסחריים או באתרים המאושרים לפרסום חוצות, ניתן להוסיף שלטי חוצות או מסכי פלזמה במבנה על קרקעי ובכך לייצר הכנסה נוספת.

מערכת הממוקמת מעל הקרקע יכולה לספק עד 7 מפלסי חניה וניתנת לחיפוי בעיצוב המשתלב עם הסביבה.

בעוד שמערכת ה Stacker מתוכננת למספר ספציפי של מקומות חניה, מערכת ה Lift & Slide ניתנת להרחבה כאשר הביקוש גדל.

מערכת ה Lift & Slide היא מודולרית וניתנת להרכבה תוך זמן קצר, ללא צורך בעבודות חפירה. זהו פתרון חניה שניתן ליישום בחניון קיים וניתן גם לשלבו בתכנון מתקני חנייה חדשים.

המערכת מגיעה בצורת מפלסים שגודלם המינימלי הוא רוחב של 3 מקומות חניה וגובה של 2 מקומות חניה. בחניון תת קרקעי קיים שגובהו מגיע ל-3.6 מטרים, ניתן למקם מערכת זו ולהגדיל את מספר החניות. באתרים המכילים עמודים תומכים תת קרקעיים במרחק מספיק, ניתן להגדיל את רוחב המערכת ב-55%.